Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Zapraszamy na roraty o godzinie 17.00.

We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Uwielbienia.

W piątek na roraty i spotkanie zapraszamy uczniów klasy VIII przygotowujących się do bierzmowania.

W piątek liturgiczne wspomnienie św. Łucji. W tym dniu przypada rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

W tym tygodniu wypadają kwartalne dni modlitw o prawdziwe chrześcijańskie życie w rodzinach. Jednym z przejawów chrześcijańskiego życia jest pomoc ubogim. Możemy to uczynić np. kupując świece Caritasu , napełniając torby miłosierdzia żywnością. Świece (5 zł) i torby wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła. Duże świece można nabyć w zakrystii. (12 zł)

Dziękujemy za sprzątanie kościoła W tym tygodniu prosimy; Anna Baran, Anna Kubas, Renata Guzior, Katarzyna Dryka, Krystyna Bereś.

Różaniec odmawia róża św Teresy.

W diecezji rzeszowskiej w dniu 1 listopada br. powstała męska wspólnota ”Wojownicy Maryi” Region Rzeszów. Wspólnota ta gromadzi mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat. Spotkania formacyjne odbywają się raz w miesiącu w DD Tabor w Rzeszowie. Mężczyźni chętni do zaangażowania się w tę wspólnotę mogą kontaktować się telefonicznie z liderami grupy: tel. 601 689 517 (p. Tomasz), tel. 531 561 559 (p. Marek) oraz tel. 691 347 051 (p. Konrad) lub napisać na adres e-mail: wojownicymaryi.rzeszow@gmail.com.

Ruch Światło-Życie Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na świadectwo i koncert grupy Wyrwani z Niewoli w dniu 11 grudnia (środa) na godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się na dużej auli DD TABOR w Rzeszowie. Wstęp wolny.

Już w najbliższą sobotę 07.12.2019 zapraszamy młodzież w wieku 13-15 lat, na kurs “CZAS LIDERÓW” w poszczególnych okręgach duszpasterskich diecezji.

Wspólnota “Miriam” zaprasza na kolejny wieczór charyzmatyczny wraz z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w dniu 11 grudnia o godz. 18.00 w DD Tabor.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie wraz z duszpasterstwem rodzin zaprasza na nabożeństwo w intencji małżeństw oczekujących na potomstwo oraz małżeństw proszących o cud potomstwa w dniu 12 grudnia br. o godz. 17.30.

11 grudnia 2019 Środa. Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Damazego I, papieża

Polecamy strony

KEP Diecezja Rzeszowska Dom diecezjalny TABOR Radio Via Ruch Światło-Życie wiara.pl Stacja 7 Adonai Deon