Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Wielkanocny. Od dzisiejszej niedzieli kończy się dyspensa Księdza Biskupa od udziału w Mszy Św. niedzielnej.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Msze Św. o 7.00, 8.30, 10.00 11.30 oraz po południu o 16.00 i 17.30.

W tygodniu 0 7.30 i 18.00 (oprócz wtorku 0 16.30) Nabożeństwo Czerwcowe w niedzielę po sumie. W tygodniu po wieczornej Mszy Św.

Nawiedzenie obrazu MATKI BOŻEJ ROBOTNIKÓW SOLIDARNOŚCI i relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki we poniedziałek i wtorek . Program poniedziałek : 17.30 Litania do NSP Jezusa, 17.45 wyjście procesyjne po obraz do samochodu kaplicy, Msza św. o 18.00 , indywidualna modlitwa do 20.30. Różaniec i Apel Jasnogórski. W wtorek 7.30 Msza Św. następnie po Mszy Św. do 16.00 prywatna adoracja obrazu. O 16.00 Msza Św. nabożeństwo czerwcowe i pożegnanie obrazu . Zapraszamy wszystkich parafian na chwilę modlitwy przy Matce Bożej, w jednym lub w drugim dniu.

W środę o 18.00 msza święta dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy świętej spotkanie.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna (o ile pogoda pozwoli) będzie po każdej Mszy Św. na placu kościelnym. Porządek Mszy Św. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

Po Mszy świętej o godz. 11.00 na placu kościelnym odbędzie się koncert zespołu „Ocaleni” z Rzeszowa. Zapraszamy do udziału.

W tygodniu oktawa Bożego Ciała. Po Mszy Św. wieczornej będzie procesja.

W sobotę połączymy procesję z kolejnym nabożeństwem fatimskim. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godzinie 8.30 zmiana tajemnic różańcowych dla róż Faustyny, Agaty Rity i Karoliny, Anny i Teresy, o 10.00 dla Weroniki, Józefa, Marta , Katarzyna i Antoni o 11.30 Urszula Barbara Łucja Monika i św. Rodziny.

21 czerwca będziemy w naszej parafii obchodzić I Komunię Św. Przed tą uroczystością jak wszystko pójdzie zgodnie z planem stanie nowy ołtarz i ambona. Na stronie parafialnej wystosowałem apel do parafian o to , abyśmy wszyscy włączyli się w sfinansowanie tej inwestycji. Pamiątką udziału będzie cegiełka, forma jej rozprowadzenia będzie podana w najbliższym czasie. Pragnę podziękować wszystkim, którzy ostatniej niedzieli złożyli ofiary ; Kazimierz Pado Bajkowa 4, Krystyna i Roman Bereś 388a, Łyczko 399, Mieczysław Baran 272 Elżbieta i Zdzisław Jacek 230, Kamińska Bronisława 49Maria Bułaś 130, Zofia i Andrzej Ślęzak 386, Beskur Stanisław 81 Zofia i Roman Łyczko 144 Siłka Zofia 77.

Dziękuję rodzicom dzieci klas IV przeżywających dzisiaj swoją rocznicę I Komunii Św. za przystrojenie i posprzątanie kościoła.

7 czerwca 2020 Niedziela. Uroczystość Najświętszej Trójcy

Polecamy strony

KEP Diecezja Rzeszowska Dom diecezjalny TABOR Radio Via Ruch Światło-Życie wiara.pl Stacja 7 Adonai Deon