W związku z nasilającą się epidemią na całym świecie także i w naszej ojczyźnie władze kościelne i sanitarne przypominają o potrzebie noszenia maseczek w zadaszonych miejscach publicznych (także w świątyniach), potrzebie utrzymywania dystansu oraz o myciu rąk po powrocie do domu.

W czwartek obchodzimy kolejny dzień fatimski. Msza Św. będzie o godzinie 19.00.

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. będą o 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Na każdej Mszy Św. poświęcenie wianków.

W sobotę o 14.00 będzie też Msza Św. ślubna. Przypominamy, że składka z wesela przeznaczona jest na potrzeby Caritasu. Prosimy tez aby nie zaśmiecać otoczenia świątyni.

W przyszłą niedzielę zbiórka remontowa. Dziękuję p. Januszowi Wesołowi, Tomaszowi Mazurowi i Witoldowi Krasoniowi za zamontowanie nowego, wydajniejszego wentylatora.

W przyszłą niedziele będzie zbiórka do puszek na pomoc Caritasu dla poszkodowanych w Bejrucie.

Różaniec odmawia róża św. Weroniki.

Dziękuję za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam; Bogdan Rudnicki, Małgorzata Kraska, Eugenia Kołodziej, Bogusław Sala, Małgorzata Jaskuła.

Bóg Zapłać za koperty na ołtarz;

1. Cach Roman i Halina 341a
2. Drzał Barbara i Damian 428
3. Kowalik Maria 164
4. Pawlak Zofia 463
5. Piwońscy Władysław i Danuta 61
6. Rudniccy Bogdan i Dorota 495a
7. Telega Ireneusz i Magdalena 397
8. Wepsięć Janusz i Lucyna 172

WSZYSTKIM ŻYCZYMY MIŁEJ NIEDZIELI.

10 sierpnia 2020 Poniedziałek. Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Polecamy strony

KEP Diecezja Rzeszowska Dom diecezjalny TABOR Radio Via Ruch Światło-Życie wiara.pl Stacja 7 Adonai Deon