(do użytku wewnętrznego)

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o 15.30.

2. Dzisiaj zbiórka remontowa. Bóg Zapłać za wszystkie ofiary.

3. W tym tygodniu Msze Św. w dni powszednie będą tylko wieczorem. Zapraszamy na różaniec o godzinie 17.30 a następnie na Mszę św.

4. W poniedziałek o 18.30 zbiórka LSO

5. We wtorek o 18.30 spotkanie Grupy Uwielbienia.

6. W środę o 18.30 zbiórka DSM.

7. Dzisiejsza składka z racji Niedzieli Misyjnej przeznaczona jest na cele misyjne.

8. Wyłożone zostały kartki na wypominki.

9. Spotkanie dla młodzieży klas II ponadgimnazjalnych odbędzie się w czwartek o godzinie 19.30.

10. Różaniec odmawia róża św. Teresy.

11. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do domu katechetycznego wszystkich przełożonych róż różańcowych. Prosimy przynieść listę członków róż.

12. Instytut Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przyjmuje zapisy osób chętnych na kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych, który odbędzie się w dniach 22-25 października 2019 roku. Informacje dotyczące kursu oraz zapisy przyjmowane są w sekretariacie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego ul. Witolda 11a, 35-302 Rzeszów, tel. (17) 871-24-03, e-mail: instyjsp@rzeszow.opoka.org.pl

13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszamy ; Rusznica Barbara , Homa Lesława, Kwarta Ewa, Kwarta Jolanta, Bazan Elżbieta.

ZAPOWIEDZI.

Piotr Józef Marczydło s. Jana zam. Zaczernie i Magdalena Maria Bielecka c. Leszka zam. Wysoka Głogowska.

20 października 2019 Niedziela. Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

Polecamy strony

KEP Diecezja Rzeszowska Dom diecezjalny TABOR Radio Via Ruch Światło-Życie wiara.pl Stacja 7 Adonai Deon