1. Msze Św. od poniedziałku do piątku o 17.00 w sobotę o 7.00.

2. Trwa tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszam kandydatów do bierzmowania z VIII klasy na Mszę św. oraz spotkanie w domu katechetycznym. Wszyscy przynoszą indeksy.

4. Przyszłą niedzielę obchodzimy jako niedzielę Słowa Bożego. W tym dniu o 15.30 będzie różaniec odmówiony przez Apostolat Margaretek, później Msza Św. a po Mszy Św. zapraszamy Apostolat Margaretek na spotkanie w domu katechetycznym.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam Jaskuła Anna, Furman Elżbieta, Gęgotek Maria, Ładoś Justyna, Fryzeł Alicja.

6. Różaniec odmawia róża św. Urszuli.

ZAPOWIEDZI.

Krzysztof Józef Paściak s. +Tadeusza z Lecki i Sylwia Maria Kłeczek c. +Ryszarda z Wysokiej Głogowskiej.

21 stycznia 2020 Wtorek. Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Polecamy strony

KEP Diecezja Rzeszowska Dom diecezjalny TABOR Radio Via Ruch Światło-Życie wiara.pl Stacja 7 Adonai Deon